Saldžiarūgštis WOK padažas AJI

Produkto kodas: 8859386700828
Grynasis kiekis: 80g
Tiekėjas: Aji

1.37 

Kategorija:

Kilmė:

Žodis saldžiarūgštis yra kilęs iš Rytų Azijos ir tradiciškai kulinarijoje yra naudojamas apibrėžti patiekalų, padažų ar ruošimo technikos būdus. Nors visa kultūra ir yra kilusi iš Rytų Azijos, bet žinoma, kad saldžiarūgščiai patiekalai ruošti dar Viduramžių Europoje. Šiandienos pasaulyje šios ruošimo technikos skoniai yra be galo populiarūs visame pasaulyje ir dažnas yra ragavęs nors vieną saldžiarūgštį patiekalą.

Tradicinis kiniškas saldžiarūgštis padažas gaminamas iš apelsinų sulčių, rudojo cukraus, sojų padažo ir kukurūzų krakmolo, kuris suteikia padažui tirštumo. “Aji” wok padažas yra produktas, puikiai tiksiantis mėgstanties Azijos virtuvę. “Aji” yra gerai žinomas ir apdovanojimų pelnęs prekinis ženklas, kuris orientuoja produkciją į šešias skirtingas virtuves. Pagrindinės jų – Japonijos ir Korėjos tradicinės virtuvės.

Vartojimas:

Saldžiarūgštė vištiena neabejotinai yra bene pagrindinis patiekalas ruošiamas su šiuo padažu. Marinuotą vištieną supjaustykite kubeliais ir dėkite į įkaitintą keptuvę, o aliejaus nepagailėkite, jei norite, kad galutinis rezultatas būtų traški vištiena. Į atskirą wok keptuvę sudėkite daržoves, pakepkite ir užpilkite saldžiarūgščiu padažu, įdėkite šiek tiek acto ir druskos. Paskutiniame žingsnyje sumaišykite mėsą su daržovėmis ir padažu, dar šiek tiek pakepkite. Jūsų lėkštėje garuos saldžiarūgštė vištiena.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.