Prekių katalogas

Lazdynų ir graikiniai riešutai

  • Lazdyno riešutai pasižymi subtiliu riešutų skoniu ir švelniai karčia odele. Šie riešutai dažniausiai naudojami konditerijos gaminių skoniui papildyti ar kai kuriuose pikantiškuose patiekaluose. Viena iš labiausiai paplitusių lazdynų riešutų formų - saldi užtepėlė „Nutella“, kurią galima derinti su daugybe saldžių ir pikantiškų skanėstų. Tačiau be šio populiaraus produkto, lazdynų riešutai taip pat puikiai tinka įvairių konditerinių gaminių gamybai. Pavyzdžiui, tortų, pyragaičių, sausainių bei kitų saldžiųjų konditerinių gaminių gamybai. Retesniais atvejais smulkinti lazdyno riešutai yra naudojami kaip žuvies ar vištienos pluta.

    Mūsų asortimente taip pat galite rasti ir graikinių riešutų. Graikiniai riešutai laikomi širdžiai sveiku užkandžiu, kuriame gausu baltymų, antioksidantų ir omega-3 riebalų rūgščių. Dėl tokios didelės naudos sveikatai, graikiniai riešutai vis dažniau yra įtraukiami į sveikos mitybos planus. Graikiški riešutai pasižymi sodriu riešutų skoniu ir traškia sviestine tekstūra. Šie riešutai yra įprastas saldainių, sausainių, duonos ir kitų kepinių ingredientas. Jie taip pat puikiai tinka salotoms ir sriuboms.

    Įsigykite mūsų asortimente esančių lazdynų ir graikinių riešutų bei paskaninkite gaminamus patiekalus naujais ingredientais!

  • Prenumeruok ir laimėk

    privatumo politika

    Informacija