Prekių katalogas

Apie mus

 •  

  Stambulas – didžiulis, multikultūrinis miestas, jau nuo seno laikomas tiltu tarp Europos ir Azijos. Dėl nepaprastai geros geografinės padėties ir turtingos miesto istorijos, būtent čia per ilgą laiką susiformavo didžiulė patiekalų įvairovė ir unikalios stalo tradicijos, kurias mes taip mylime.

  Visų pirma, tai požiūris į maistą, kaip į žmones vienijantį elementą. Pietų stalas yra laikomas viena labiausiai gerbiamų vertybių, ypatingas dėmesys yra skiriamas laikui, praleistam už jo, ragaujant įvairius patiekalus kartu su artimaisiais. O ragauti tikrai yra ką. Turkiška virtuvė pasižymi itin plačiu skonio, spalvų ir kvapų racionu, dėl kurio yra gerbiama visame pasaulyje. Ar tai būtų smaližių pamėgti turkiški saldumynai, aromatingi turkiški prieskoniai, ar gilias tradicijas turinti turkiška kava – sau patinkantį produktą tikrai suras kiekvienas. Geriausių produktų ir skonių paieška greitai tapo mūsų aistra, o pamatę jog čionykščiai žmonės taip pat vertina aukščiausios kokybės maistą, panorome dalelę savo kultūros atvežti į Lietuvą.

  To rezultatas – “Eastanbul” internetinė maisto parduotuvė.

  Maisto produktai internetu – puikus būdas pasilepinti ir paragauti kažko naujo nepaliekant savo namų komforto. Visada stengiamės surasti tik aukščiausios kokybės ingredientus, iš kurių yra gaminami rytietiški valgiai. Mes tikime, jog už kokybiško gyvenimo slypi kokybiškas maistas, todėl mums itin įdomūs, per šimtmečius ištobulinti, tradiciniai receptai ir juose naudojami ingredientai. Stengiamės pažinti patiekalus, suprasti kaip jie gaminami ir atrasti už patiekalų slypinčias tradicijas. Norime, kad Eastanbul taptų vieta, kur ne tik parduodami maisto produktai ir gėrimai, bet kurioje galima ir sužinoti daugiau apie maisto istoriją bei tradicijas. Šių žinių perteikimas kartu su aukščiausios kokybės maistu yra vienas iš pagrindinių mūsų tikslų. Azijietiškas maistas – daugelio žmonių dar neatrastas lobis, kuriuo mes norime dalintis ir jį populiarinti.

  Tačiau svarbiausia mums yra, kad “Eastanbul” taptų jūsų erdve, kurioje galėtumėte jaustis patogiai ir kiekvieną kartą atrasti kažką naujo. Nesvarbu, ar tai lengvi rytietiški užkandžiai, ar įmantrūs turkiškos kavos rinkiniai.