Prekių katalogas

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip apsipirkti EASTANBUL.LT


  Kaip galima atsiskaityti už pirkinius?

  • Banko pavedimu. Užsakę prekes gausite užsakymo patvirtinimą el.paštu su detaliais nurodymais pinigų pervedimui už prekes. Pardavėjo rekvizitai pateikiami ir šiame puslapyje. Galite mokėti banke arba naudodamiesi savo internetine bankininkyste. Nepamirškite nurodyti užsakymo numerio.
  • Tiesioginis apmokėjimas per NEOPAY. Pasirinkę šį mokėjimo būdą Jūs per NEOPAY sistemą būsite nukreipti į savo banką ir iškart galėsite atsiskaityti už prekes, o pinigai bus pervesti nedelsiant.

   

  Kokia yra minimali prekių krepšelio sumą?

  • Tokios nėra, galime pristatyti kad ir vieną produktą, tiesiog turėsite papildomai sumokėti už prekių pristatymą.

  Ar galima įsigyti prekių įmonės vardu ir gauti sąskaitą faktūrą?

  • Taip. Jei norite gauti sąskaitą faktūrą įmonės vardu, paskutiniame apsipirkimo žingsnyje Jums reikia pasirinkti atsiskaitymą kaip „Juridinis asmuo“.

  Suveskite reikiamus įmonės rekvizitus, juos išsaugokite ir pasirinkite apmokėjimo būdą.
  Sąskaita Jums atsiųsime el. paštu, kai bus galutinai patvirtintas Jūsų užsakymas (tai gali užtrukti iki kitos dienos ryto po užsakymo pateikimo). Prašytume atkreipti dėmesį, kad atlikus užsakymą įmonės rekvizitų pakeisti nebegalima. Jeigu po to, kai užsakėte prekes, atnaujinote įmonės rekvizitus, pakeitimai galios tik naujiems užsakymams.

   

  Prekių pristatymas

  Ar galimas prekių pristatymas tą pačią dieną, kai jos užsakomos?

  • Taip, prekės gali būti pristatomos dar tą pačią dieną, jeigu yra laisvų pristatymo laikų.

  Ar galima atlikus užsakymą pakeisti pristatymo adresą?

  • Jeigu nutiko taip, kad pasirinkote netinkamą užsakymo pristatymo adresą (pvz., darbo adresą vietoje namų adreso), nedelsdami kreipkitės telefonu +37069851527 ir nurodykite, kokiu adresu turi būti pristatyti pirkiniai.

  Ar užsisakant prekes iš elektroninės parduotuvės EASTANBUL yra taikomas prekių pristatymo mokestis?

  • Prekių pristatymui yra taikomas pristatymo mokestis 3.50€.

  Pasiliekame teisę prekių pristatymo mokestį keisti ar šio mokesčio netaikyti. Užsisakius prekių už 50.00 € ar daugiau, prekės bus pristatomos nemokamai.

  Sumokėjau už pirkinius, bet užsakymo istorijos lange matau, kad užsakymas neapmokėtas arba atšauktas. Ar mano užsakytos prekės bus pristatytos?

  Prisijunkite prie savo el. banko ir patikrinkite, ar pinigai tikrai nuskaičiuoti iš Jūsų banko sąskaitos. Jeigu taip, tuomet dar šiek tiek palaukite ir vėl patikrinkite statusą internetinėje parduotuvėje EASTANBUL. Jeigu pinigai nuskaityti, bet statusas nepasikeitė, prašome kreiptis el. paštu pardavimai@eastanbul.lt arba telefonu +37069851527. Kad klausimas būtų kuo skubiau išspręstas, nurodykite užsakymo numerį, sumokėtą sumą, mokėtojo pavadinimą (vardą arba pavardę), banką, per kurį sumokėjote už pirkinius.

   

  Prekių ir pinigų grąžinimas

  Ką daryti, jei gavau nekokybiškas prekes ir noriu jas grąžinti?

  • Prašome ne vėliau kaip per 24 valandas nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti telefonu +37069851527 ar el. paštu pardavimai@eastanbul.lt ir tiksliai išdėstyti situaciją. Jeigu apie nekokybiškas prekes pranešite praėjus daugiau nei 24 valandoms nuo prekių pristatymo laiko, mes negalėsime užtikrinti, kad situacija bus sprendžiama kliento naudai.  
 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija