Prekių katalogas

Kitos kruopos

 • Atraskite vis labiau populiarėjančias kruopas mūsų asortimente! Džiaukitės jų teikiama nauda organizmui bei nauju patiekalo poskoniu! Asortimente galite rasti šių kruopų:

  • Bolivinės balandos kruopos, kitaip žinomos kaip kvinoja (quinoa kruopos) natūraliai sudėtyje neturi glitimo, organizmui suteikia daug baltymų bei skaidulų. Šios kruopos pasižymi nuostabiomis maistinėmis savybėmis ir yra tikrai skanus pagardas.
  • Kuskuso kruopos pasižymi neįprastomis savybėmis ir didele maistingumo verte. Kuskusas sulaukia vis daugiau susidomėjimo kitose pasaulio vietose, tarp jų ir Lietuvoje. Šios kruopos lengvai virškinamos, nedirgina skrandžio, pasižymi mažu glikemijos indeksu. Dėl šių priežasčių, kuskusą į racioną gali įtraukti ir cukriniu diabetu sergantys žmonės.
  • Mung pupelės, kitaip žinomos kaip spindulingosios pupuolės, savo skoniu primena žaliuosius žirnelius. Tai pailgos, smulkios ir labai maistingos pupelės, nesukeliančios pilvo pūtimo jausmo. Dėl savo sudėtyje esančių naudingųjų medžiagų labai vertinamos ir gausiai naudojamos įvairiuose troškiniuose, sriubose,. Taip pat jų dedama į salotas, dažnai naudojamos padažuose.

  Įsigykite mūsų siūlomas egzotiškas kruopas ir atraskite naujus patiekalų poskonius!
    

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija