Prekių katalogas

Chalva, riešutinis kremas, nuga

 • Norėdami pasmaližiauti ieškojote tobulo skanėsto ir susidūrėte su kai kuriais, labai panašiais skanėstais? Nuga ir chalva yra panašaus skonio, tekstūros, konsistencijos, dažnu atveju net ingredientų sąrašas yra labai panašus. Riešutinis kremas skiriasi nuo paminėtų skanėstų, tačiau yra vienas iš mėgiamiausių skanėstų visame pasaulyje.

  Chalvos Lietuvoje dažniausiai būna saulėgrąžų skonio. Mūsų asortimente rasite tokių skonių: vanilės, kakavos, pistacijų, lazdyno riešutų, su razinomis bei įvairiais riešutų branduoliais. Dažniausiai šis skanėstas yra valgomas vienas arba patiekiamas prie kavos ar arbatos.

  Riešutinis kremas įprastai naudojamas gaminant užkandžius, įvairius kepinius. Tepimui tinkama konsistencija leidžia šį kremą naudoti bet kokiems gaminiams gaminti. Mūsų asortimente rasite dviejų tipų riešutinius kremus - balto šokolado kremas maišytas su juodu šokoladu arba tiesiog juodo šokolado kremas.

  Nuga dažniausiai būna dviejų tipų - minkšta, gaminama iš kiaušinio trynio ir yra vadinama baltąja nuga; kieta, gaminama iš rudojo cukraus, geriau žinoma kaip rudoji. Nugos, kaip ir chalvos yra valgomos vienos, kartais patiekiamos prie kavos ar arbatos puodelio.

  Įsigykite mūsų asortimente esančius žymių prekinių ženklų chalvas, riešutinius kremus bei nugas! Atraskite dar neragautus skonius su mūsų siūlomais produktais!
    

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija