Prekių katalogas

Pristatymas


 • Vienas iš didžiausių “Eastanbul” pranašumų, apart autentiškų, aukščiausios kokybės rytietiškų produktų, yra praktiškas ir greitas pristatymas į namus. Turkiški maisto produktai internetu – puikus būdas pasimėgauti skonio ir aromato kupinais skanėstais nepaliekant savo namų komforto. Maisto pristatymas į namus taip pat leis Jums sutaupyti laiko, kurio, kaip žinia, visada yra per mažai. Tiesiog išsirinkite tai, kas traukia akį ar žadina smalsumą mūsų internetinėje parduotuvėje ir produktai bus saugiai pristatyti tiesiai į Jūsų namus.

  Prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Tačiau svarbu paminėti, jog savaitgaliais ir nedarbo dienomis pateiktus užsakymus paruošime tik per artimiausią darbo dieną.“Eastanbul” užsakytos prekės paprastai yra pristatomos visoje Lietuvoje per 1 darbo dieną (išskyrus Kuršių Neriją). Tad galite būti užtikrinti, jog tikrai nereikės ilgai laukti iki kol galėsite rytą pradėti su turkiška kava, o virtuvėje garuos tradiciniai azijietiški valgiai.

  Maisto atvežimas į namus yra vykdomas per Venipak kurjerių tarnybą. Venipak siuntos yra greitos ir patikimos, be to yra įmanomas siuntos sekimas. Siuntų kainos nustatomos pagal tuo metu galiojančius įkainius. Šiuo metu pristatymo kaina yra nuo 7€. Tačiau, jeigu Jūsų pateikto užsakymo suma yra 60 € arba daugiau, siunta bus pristatyta nemokamai. Nemokamas pristatymas galioja visoje Lietuvoje tokiais atvejais, kai suma viršija 100 €. Pateikdami užsakymą nurodykite savo telefono numerį, juo Venipak kurjeris susisieks su Jumis prieš pristatydamas siuntą.

  Gavus prekes belieka tik paruošti stalą ir mėgautis tradiciniais turkiškais skanėstais!

  PASTABA:

  Keičiant pristatymo adresą, pristatymo laikas bus perkeliamas sekančiai darbo dienai.

  Sukomplektuotas užsakymas yra nekoreguojamas.

  Kilus klausimams rašykite el.paštu: pardavimai@eastanbul.lt arba skambinkite tel. +370 69851527
  atveju, galimas tik prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje.

  • PREKIŲ PRISTATYMAS VILNIUJE
  Minimali užsakymo suma 10 €
  Pristatymo kaina 7 €
  Nemokamas pristatymas nuo 100 €
  Pieno gaminiai, kiaušiniai, mėsa, žuvis, kulinarijos ir konditerijos gaminiai; Šios kategorijos produktai parduodami tik atsiimant parduotuvėje Gariūnų g. 56, Vilnius. Jei norite, kad siuntinys būtų pristatytas kurjerio, pašalinkite šias prekes iš krepšelio. Kitu atveju, prekių atsiėmimas galimas tik mūsų parduotuvėje.

  • PREKIŲ PRISTATYMAS KITUOSE LIETUVOS MIESTUOSE
  Minimali užsakymo suma 10 €
  Pristatymo kaina 7 €
  Nemokamas pristatymas nuo 100 €
  Pieno gaminiai, kiaušiniai, mėsa, žuvis, kulinarijos ir konditerijos gaminiai; Šios kategorijos produktai parduodami tik atsiėmus parduotuvėje Gariūnų g. 56, Vilnius. Jei norite, kad siuntinys būtų pristatytas kurjerio, pašalinkite šias prekes. Kitu atveju, prekių atsiėmimas galimas tik mūsų parduotuvėje.

  • PREKIŲ PRISTATYMAS ESTIJOJE IR LATVIJOJE
  Minimali užsakymo suma 10 €
  Pristatymo kaina 10 €

  • PREKIŲ ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE
  Užsakymus pateiktus iki 14:00 paruošime atsiimti tą pačią dieną
  Gariūnų g. 56, LT-02300, Vilnius. Telefonas: +37069851527
  Darbo laikas I-VI 07:00 - 16:00 
  Minimali užsakymo suma 10 €
  Atsiėmimas nemokamas
  Užsakymą galite atsiimti tik sulaukę mūsų laiško, kad užsakymas yra suruoštas
  Užsakymai Jūsų laukia 3 dienas, vėliau yra atšaukiami
  Pieno gaminiai, kiaušiniai, mėsa, žuvis, kulinarijos ir konditerijos gaminiai; Šios kategorijos produktai parduodami tik atsiėmus parduotuvėje Gariūnų g. 56, Vilnius.
    
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Informacija