Padažas “Sriracha” su vasabi

Produkto kodas: 8853662057071
Grynasis kiekis: 200g
Tiekėjas: Uni-Eagle

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

3.39 

Kategorija:

Kilmė:
Iš Rytų Azijos kilęs “Sriracha” tradicinis aštrus padažas yra gaminamas iš kruopščiai atrinktų saulėje sunokintų aitriųjų paprikų. Sriracha pasižymi savo unikalia aštrių skonių įvairove. Šio padažo skonį išryškina įkomponuotas “vasabis”. “Vasabiu” yra vadinami Japonijoje auginami pipirkrieniai iš kurių ryškiai žalių šaknų yra išgaunamas aitrus pagardas, kuris japonų yra itin mėgstamas prie žuvies. Tradiciniame ašriame padaže šis elementas suteikia skonio įvairovę.
“Flying Goose” yra žinomas prekės ženklas, kuris gamina “Sriracha” padažus. Organizacija vertina autentiškumą ir kokybę, o tai puikiai atsispindi jų gaminamame padaže. Nepriekaištingas skonis lydi kiekvieną šios įmonės produktą. “Sriracha” padažas su vasabi yra vegetariškas ir be gliuteno. Gurmaniškiems išbandymams puikiu pagalbininku taps padažas su vasabiu.
Vartojimas:
Šiuo padažu gali būti apšlakstomi karšti patiekalai: kiniški makaronai ar aštrus troškinys. Gaminiu paįvairinkite keptos žuvies patiekalų skonį, ruoškite ryžių patiekalus. Patartina jo nepadauginti patiekaluose, kad neužgoštų kitų vyraujančių skonių. Gamindami eksperimentuokite įvairius derinius ir būsite maloniai nustebinti.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.