Akcija 100%

SUNTAT Makaronai “80 Boru”

Produkto kodas: 8690804204234
Grynasis kiekis: 500g
Tiekėjas: SUNTAT

1.10  1.10 

Kategorija:

Makaronai – vienas iš dažniausių patiekalų pasaulio virtuvėse. Juolab, kad juos sumaišius su skirtingais ingredientais, gaunami kaskart kitokie, įdomūs ir skanūs patiekalai. Manoma, jog šiam patiekalui jau daugiau nei keturi tūkstančiai metų. Tačiau arabai, kinai bei italai iki šiol dar siekia išsiaiškinti, kas pirmieji išrado makaronus. Visgi seniausias pavyzdys rastas Kinijoje.

“SUNTAT” – gerai pasaulyje žinomas prekinis ženklas, kuris pasižymi kaip aukštos kokybės produktus tiekianti įmonė. Tai – šeimos verslas, kuris sukurtas iš meilės tradicinei Viduržemio jūros pakrantės maisto kultūrai. “SUNTAT” veikia nuo 1986 metų ir pasaulyje yra žinoma, kaip aukštos klasės maisto produktus tiekianti įmonė daugiau nei 50 šalių. Makaronai “80 Boru” – pasta rūšies, vamzdelių formos makaronai.

Vartojimas:

Užvirkite vandenį, pasūdykite ir suberkite makaronus, sumažinkite ugnį, virkite ant pakuotės rekomenduojamą laiką. Išvirus makaronus nusunkite, patariama juos perpilti šaltu vandeniu. Patiekalas gali būti patiekiamas su galybe ingredientų, atsirinkite juos pagal savo skonį. Makaronai su sūriu, kitaip dar vadinami mac & cheese yra vienas iš žinomiausių greitai paruošiamų patiekalų. Makaronai su pievagrybiais ar makaronai su krevetėmis, o gal makaronų apkepas? Patiekalas tikrai tiks kiekvieno skoniui!

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.