Prekių katalogas

 • Svarainių kubeliai sirupe SUNTAT, 380 g

  Kodas: 869080437244
  Barkodas: 8690804372445
  Gamintojas
  SUNTAT
  Kilmės šalis
  Turkija
 • Svarainių kubeliai sirupe SUNTAT
  Svoris: 360 g
  Sudedamosios dalys: svarainiai (35%), cukrus, gliukozės sirupas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga, (citrinų rūgštis E330), tirštiklis (pektinas E440).

  Pagaminta iš 35 g vaisių / 100 g.
  Bendras cukraus kiekis 70 g / 100 g.
  100 g produkto energinė, maistinė vertė
  Energinė vertė: 1191 kJ / 285 kcal
  Angliavandeniai: 70 g (15 kurių cukraus: 65 g)
  Baltymai: 0,69 g
  Druska: 0.01 g

  Platintojas: AB" Delnora” UAB "DELNORA" Gariūnu 9.56, LT-02300 Vilnius tel.: 869851527.
  Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.
  Geriausia iki: žr. ant pakuotes.
  Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės.



  Svarainiai yra ko gero kiekvienam lietuviui gerai pažįstamas vaisius. Tai maži geltoni obuoliukai, dar žinomi kaip "lietuviškosios citrinos". Svarainiai pasižymi gana rūgščiu skoniu, todėl yra retai vartojami švieži. Dažnai iš jų verdamos uogienės arba jie yra kitaip konservuojami žiemai. Svarainiai sirupe - viena iš skaniausių šio vaisiaus atmainų, kadangi sirupo saldumas subalansuoja natūralų svarainių rūgštumą ir suteikia jiems šiek tiek sodresnį skonį. Dėl to jais smaližiauti gali ir žmonės kurie paprastai nemėgsta svarainių dėl jų rūgštumo.

  "SUNTAT" - tradicinių Turkijos ir Viduržemio jūros regiono virtuvių įkvėptas šeimos verslas, daugelyje šalių žinomas kaip aukštą kvalifikaciją turintis ir kokybę garantuojantis gamintojas. Jų receptai pasižymi intensyviu aromatu bei autentišku skoniu, kuris išgaunamas naudojant tik aukščiausios kokybės produktus.

  Vartojimas: Receptai su svarainiais yra vienas iš unikalių lietuviškosios virtuvės aspektų. Dėl savo nuostabaus aromato, svarainiai labai vertinami konditerijoje, ypač tokiuose patiekaluose kaip svarainių pyragas. Taip pat svarainiai sirupe puikiai tinka prie arbatos, o pats svarainių sirupas yra šaunus ingredientas į saldžiąsias sriubas ir kisielių. Galiausiai, juos galima tiesiog užtepti ant duonos riekelės ar sausainio sėdint prie pusryčių stalo.