Vaikiškas purškiklis plaukams linkusiems veltis DALIN

Produkto kodas: 8690605661571
Grynasis kiekis: 200g
Tiekėjas: Dalin

3.99 

Kilmės šalis: Turkija

Susivėlę plaukai ko gero visiems tėvams gerai pažįstama problema. Jų iššukavimas reikalauja nemažai laiko, ypač kai vaikas yra nekantrus ir tiesiog nori toliau žaisti. Per ploni plaukai arba garbanoti plaukai, neretai yra vienos iš pagrindinių priežasčių dėl kurių plaukai yra linkę veltis. Laimei, “Dalin” vaikiškas purškalas plaukams ir paprastos šukos leis juos iššukuoti daug lengviau, greičiau bei suteiks plaukams švelnumo ir spindesio.

“DALIN” – gerai žinomas prekės ženklas, veikiantis jau nuo 1983 metų. “Dalin” specializuojasi vaikams skirtuose produktuose ir nuo kitų gamintojų išsiskiria savo dėmesiu detalėms ir kruopščiai gaminamais produktais. Svarbiausia šiam gamintojui yra kokybė ir saugumas, tad purškiklis yra pagamintas be parabenų ir alkoholio.

Naudojimas:

Kitaip nei kitos plaukų priežiūros priemonės, šis produktas yra labai paprasto naudojimo. Tereikia juo papurkšti plaukus, šiek tiek palaukti ir galima pradėti šukuoti. Susivėlusių plaukų sruogos kaipmat bus išnarpliotos. Purškalą galima naudoti ant sausų ar šlapių plaukų.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.