Turkiškas arbatinukas su metaline rankena

Produkto kodas: 8698636335881
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: Fms

29.99 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Turkiška kava turi labai seną tradiciją, apimančią ne tik Turkiją, Šiaurės Kiprą, bet ir dalį Balkanų pusiasalio. Kraštas žinomas ne tik kaip turtingas kavos paveldu, bet ir kaip arbatos kraštas. Populiarioje kultūroje neatsiejama turkiško svetingumo dalis yra arbatos pasiūlymas svečiui. Visgi pačioje Turkijoje arbata pradėta plačiai naudoti tik XX amžiaus pradžioje.

Nukeliavę į Turkiją pamatysite, kad arbata yra ruošiama kiek kitaip nei Lietuvoje. Virimui naudojami du, vienas ant kito pastatyti arbatinukai, o visas produktas yra žinomas ?aydanl?k pavadinimu. Apatinis, didesnis arbatinukas yra naudojamas vandeniui virinti, o ant viršaus uždėtas mažesnis arbatinukas, žinomas demlik vardu yra skirtas stipriai arbatai gaminti. Tokio proceso dėka, ceremonijos dalyviai gali mėgautis arbata pagal savo asmeninę preferenciją.

Kartu su arbata, Turkijoje įprasta pateikti sūrius sausainius – kurabiye, ar kitus desertinius produktus. Daugiau prekių puikiai tinkančių prie turkiškos arbatos ceremonijos, galite rasti Eastanbul elektroninės parduotuvės saldumynų skyriuje.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.