SUNTAT Gemlik juod. alyvuogės su kaul.

Produkto kodas: 8690804356995
Grynasis kiekis: 900g
Tiekėjas: SUNTAT

10.69 

Kategorija:

Kilmės šalis: Gemliko regionas, Turkija

Alyvuogė – iš Viduržemio jūros regiono kildinamas alyvmedžio vaisius. Kiekviena regiono valstybė pasižymi savita alyvuogių auginimo kultūra ir išgaunamais derliais. Turkija žinoma kaip viena iš pagrindinių alyvuogių kultūros augintojų pasaulyje, užimanti penktą vietą tarp visų šios augalinės kultūros eksportuotojų.

Iš Gemliko regiono Turkijoje atkeliavusios SUNTAT “Gemlik” juodosios alyvuogės pasižymi savo plona skurele ir lengvai nuo kauliuko nusiimančiu vaisiumi. Gemliko regione auginamos alyvuogės plačiai žinomos pasaulyje ir reprezentuoja Turkijos skonį. Atostogaujantiems Turkijoje net rekomenduojama užsukti į Gemliką šviežių alyvuogių degustacijoms. Šių alyvmedžių vaisiai pasižymi savo sultingumu ir sodrumu, tad tobulai tinka alyvuogių aliejaus spaudimui ir patiekalams pagardinti.

Vartojimas:

Turkiškos alyvuogės puikiai tinka tiek aliejaus gamybai, tiek maisto paįvairinimui ar atskiriems receptams. Įdarytos alyvuogės – dažnam vartotojui neatrastas, bet paprastas ir skanus užkandžių receptas. Puikiai tinka su sūrio, česnakų, paprikų ar augaliniais įdarais. Be šio Viduržemio jūros delikateso neapsieina ir graikiškos salotos, įvairūs troškiniai. Produktas dera su balta mėsa, sūriu ir žaliomis salotomis. Taip pat, populiarios ir alyvuogių užtepėlės, praturtinančios pasisėdėjimą su artimaisiais, kaip užkanda su įvairiausiomis duonelėmis.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.