Prekių katalogas

Žalieji lęšiai SUNTAT , 500 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 869080400003
  Prekės ženklas
  SUNTAT
  Grynasis kiekis
  500g
 • Ankštines kūltūras dauguma įsivaizduoja kaip dažniausiai matytą rūšį ir dažnas nustemba pamatęs kokia yra jų spalvų, dydžių ir skonių įvairovė visame pasaulyje. Suntat pristato rečiau matomus žaliuosius lęšius. Žalieji, arba vadinami prancūziškieji lęšiai kilę iš Prancūzijo,s su Puy vietovės, iš kurios paplito ir kituose kraštuose. Jie vertinami dėl jų sudėtyje esančių daugybės naudingųjų medžiagų, o jų maistinė sudėtis pasižymi dideliu baltymų kiekiu. Žaliųjų lęšių būna įvairių - nuo ryškiai žalių iki žalsvai geltonų, ir kiekvienas porūšis bei auginimo vietovė lemia savitą skonį bei aromatą. Suntat siūlo aukštos kokybės žaliuosius lęšius, kurie tiks kaip garnyras, sriubų ar troškinių sudėtinė dalis.

  Sudedamosios dalys: Žalieji lęšiai

  Laikymo sąlygos: Vėsioje sausoje gerai vėdinamoje vietoje.

  100 g produkto maistingumas: energinė vertė – 1356 kJ / 322 kcal; riebalai – 1,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0,3 g; angliavandeniai – 45 g, iš kurių cukrų –1,5 g; skaidulinės medžiagos – 17 g; baltymai – 24 g; Druska -0,03 g."

  Geriausia iki: žr. ant pakuotės. 

  Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.