Prekių katalogas

Geltonieji lęšiai SUNTAT, 500 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 869080400137
  Prekės ženklas
  SUNTAT
  Grynasis kiekis
  500g
 • Suntat prekės ženklas siūlo įvairovę skirtingų kategorijų maisto produktų, tarp jų ir ankstinių kultūrų. Jei daug kartų esate valgę žirnelius ar pupeles, rekomenduojame puikią alternatyvą - lęšius. Suntat geltonieji lęšiai - maistinga, naudingomis medžiagomis ir skaidulomis turtinga ankštinė daržovė, pasižyminti maloniu, su niekuo nesupainiojamu skoniu bei lengvu, daugelyje patiekalų sutinkamu aromatu. Geltonieji lęšiai naudojami kaip puikus garnyras prie mėsos ar daržovių patiekalų, jų gausiai dedama į gardžias sriubas, iš jų gali būti verdamos skanios košės, geltonųjų lęšių dedama į daugelį puikių troškinių, jie sutinkami kaip pagrindinis patiekalas vegetariškoje ir veganiškoje mityboje.

  Sudedamosios dalys: Geltonieji lęšiai

  Laikymo sąlygos: Vėsioje sausoje gerai vėdinamoje vietoje.

  100 g produkto maistingumas: energinė vertė – 1285 kJ / 304 kcal; riebalai – 1,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0,2 g; angliavandeniai – 40,6 g, iš kurių cukrų –1,6 g; skaidulinės medžiagos – 10 g; baltymai – 23,4 g; Druska -0,1 g."

  Geriausia iki: žr. ant pakuotės. 

  Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.