Šampūnas “Eyup Sabri Tuncer” su natūralių alyvuogių aliejumi

Produkto kodas: 8691685005972
Grynasis kiekis: 600g
Tiekėjas: Eyup Sabri Tuncer

6.69 

Kilmės šalis: Turkija

Šampūnas kaip kūno higienos priemonė pradėtas naudoti dar senovės Indijoje. Pats žodis į anglų kalbą atkeliavo tik XVIII amžiuje, iš Indijoje naudojamo žodžio chāmpo. Pirkliai atvykę į Indiją, maudynių metu aptiko šį tradicinį produktą ir tik laikui einant, šampūnas buvo pristatytas Europos auditorijai. Tad pelnytai manoma, kad Europoje šis higienos produktas pradėtas vartoti sąlyginai vėlai ir išplito tik XIX a. antroje pusėje. Šiandien šampūnas yra neatsiejama viso pasaulio gyventojų higienos dalis, o patys šampūnai skirstomi pagal sudėtį ir konsistenciją (skystas arba kietas).

“Eyup Sabri Tuncer” yra skystas šampūnas, kurio sudėtyje yra natūralaus alyvuogių aliejaus. Būtent alyvuogių pagrindo produktas yra ypač tinkamas šampūnas sausiems plaukams. Plaukai taps švelnesni ir glotnesni, o šlakelis alyvuogių aliejaus padės sudrėkinti skalpą, taip pamaitindamas išsausėjusią galvos odą.

“Eyup Sabri Tuncer” prekinis ženklas yra turkiškos tradicijos garantas, veiklą vykdantis nuo 1923 metų. Ilgą tradiciją skaičiuojanti, Ankaroje veiklą pradėjusi, bendrovė didelį dėmesį teikia kvapams, kuriuos galima aptikti Turkijoje. Būtent tai ir daro “Eyup Sabri Tuncer” produkciją unikalią ir ypač mėgiamą klientų.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.