Šampūnas “Eyup Sabri Tuncer” su makadamijos aliejumi

Produkto kodas: 8691685013175
Grynasis kiekis: 600g
Tiekėjas: Eyup Sabri Tuncer

6.69 

Kilmės šalis: Turkija

Šampūnas kaip kūno higienos priemonė pradėtas naudoti dar senovės Indijoje. Pats žodis į anglų kalbą atkeliavo tik XVIII amžiuje, iš Indijoje naudojamo žodžio chāmpo. Pirkliai atvykę į Indiją, maudynių metu aptiko šį tradicinį produktą ir tik laikui einant, šampūnas buvo pristatytas Europos auditorijai. Tad pelnytai manoma, kad Europoje šis higienos produktas pradėtas vartoti sąlyginai vėlai ir išplito tik XIX a. antroje pusėje. Šiandien šampūnas yra neatsiejama viso pasaulio gyventojų higienos dalis, o patys šampūnai skirstomi pagal sudėtį ir gamybos būdą (skystas ar kietas šampūnas)

“Eyup Sabri Tuncer” yra skystas šampūnas, kurio sudėtyje yra ir makadamijų aliejaus. Makadamijos – bene patys brangiausi riešutai pasaulyje, nes jiems auginti reikia labai specifinių klimato sąlygų. Šių riešutų aliejaus turintis produktas yra tinkamas šampūnas visų tipų plaukams. Plaukai taps švelnesni ir glotnesni, o šlakelis makadamijų aliejaus padės atstatyti pažeistus plaukus.

“Eyup Sabri Tuncer” prekinis ženklas yra turkiškos tradicijos garantas, veiklą vykdantis nuo 1923 metų. Ilgą tradiciją skaičiuojanti, Ankaroje veiklą pradėjusi bendrovė didelį dėmesį teikia kvapams, kuriuos galima aptikti Turkijoje. Būtent tai ir daro “Eyup Sabri Tuncer” produkciją unikalią ir ypač mėgiamą klientų.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.