Šampūnas “Eyup Sabri Tuncer” su argano aliejumi

Produkto kodas: 8691685013182
Grynasis kiekis: 600g
Tiekėjas: Eyup Sabri Tuncer

6.69 

Kilmės šalis: Turkija

Skystas šampūnas yra kūno higienos priemonė, kuri naudojama plaukų priežiūrai. Produktas pradėtas naudoti dar senovės Indijoje. Pats žodis į anglų kalbą atkeliavo tik XVIII amžiuje iš Indijoje naudojamo žodžio chāmpo. Pirkliai atvykę į Indiją, maudynių metu aptiko šį tradicinį produktą ir tik laikui einant šampūnas buvo pristatytas Europos auditorijai. Tad pelnytai teigiama, kad Europoje šis higienos produktas pradėtas vartoti sąlyginai vėlai ir išplito tik XIX a. antroje pusėje. Šiandien šampūnas yra neatsiejama viso pasaulio gyventojų higienos dalis. Apart skysto šampūno dar yra žinomas ir kietas šampūnas, kuris atranda savo nišą.

“Eyup Sabri Tuncer” yra skystas šampūnas, kurio sudėtyje yra argano aliejaus. Produktas su pastaruojų ingredientu – puikiai tinka kaip šampūnas išsausėjusiems plaukams. Argano aliejus pasižymi drėkinančiomis savybėmis, tad atgaivins išsausėjusią, pažeistą odą, o plaukai taps glotnesni. Šis šampūnas yra tinkamas visiems plaukų tipams. Taip pat teigiama, kad arganas padeda kovoti ir su plaukų slinkimu.

“Eyup Sabri Tuncer” prekinis ženklas yra turkiškos tradicijos garantas, veiklą vykdantis nuo 1923 metų. Ilgą tradiciją skaičiuojanti, Ankaroje veiklą pradėjusi, bendrovė didelį dėmesį teikia kvapams, kuriuos galima aptikti Turkijoje. Būtent tai ir daro “Eyup Sabri Tuncer” produkciją unikalia ir ypač mėgiama klientų.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.