KOMILI apsauginis kremas nuo vystyklų dermatito

Produkto kodas: 8697404772293
Grynasis kiekis: 100g
Tiekėjas: Komili

3.99 

Kilmės šalis: Turkija

Ko gero didžiausias tėvų rūpestis yra apsaugoti vaikus nuo ligų. Vienas iš nemaloniausių, tačiau itin dažnai pasitaikančių negalavimų yra vystyklų dermatitas. Tai vystyklų vietoje atsiradęs paraudimas, išbėrimas ir patinimas, kuris vėliau išsivysto į pūlinėlius ir erozijas srityse, kurios dengiamos vystyklų. Neretai paveiktos vietos gali niežėti bei skaudėti. Dažniausiai jis pasireiškia kūdikiams ir mažiems vaikams. Sauskelnių dermatitas itin nemalonus dar ir dėl to, kad gydymo trukmė gali užtrukti nuo savaitės iki visų metų, tad ypač svarbu užkirsti kelią šiai ligai iki jai išsivystant. Patogiausia prevencinė priemonė – kremas nuo dermatito, kurį reikėtų naudoti keičiant vystyklus. “Komili” apsauginis tepalas nuo dermatito yra paprasta, tačiau patikima priemonė, padėsianti užtikrinti vaiko saugumą.

“Komili” – gerai žinomas turkiškas prekės ženklas, pradėjęs savo veiklą jau nuo 1878 metų, kuomet gamino muilą ir alyvuogių aliejų. Šis gamintojas skiria daug dėmesio detalėms ir gamina savo produktus itin kruopščiai. Tai pabrėžia “Komili” moto: “prastos kokybės produktais gali kartą apgauti pirkėją, tačiau taip tik apgausi save visam šimtmečiui”.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.