ARKO kūno ir rankų kremas

Produkto kodas: 0000869000586
Grynasis kiekis: 20g
Tiekėjas: Arko

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

1.29 

Jau senovės graikai odą tepdavo alyvuogių aliejumi. Senosiose olimpinėse žaidynėse dalyvavę vyrai atvykdavo visą kūną padengę šiuo aliejumi taip pat, kadangi jis praturtindavo odą ir suteikdavo jai gražų estetinį vaizdą. O pirmas kremas odai buvo išrastas Romos gydytojo Galen. Jis buvo gaminamas tirpinant vašką į rožių aliejų bei įmaišant vandens į masę. Su laiku kremai labai sparčiai keitėsi tiek sudėtimi, tiek įpakavimu. Šiuo metu pasaulyje vyrauja ypač plati kremų gamyba. Galima rinktis tarp įvairiausių aromatų bei vitaminų praturtintų gaminių.

ARKO kūno ir rankų kremas klasikinio, neutralaus kvapo, odą maitinančiomis savybėmis pasižymintis produktas Jūsų kūnui ir rankoms. Universaliai tiks kiekvienam mėgstančiam neaitrius, itin švelnius kvapus. Kvapiklių neturintis kūno kremas pasižymi labai švelnia tekstūra, todėl puikiai susigers į odą ir paliks malonų pojūtį. Šaltuoju sezonu reguliariai galėsite drėkinti tiek rankų, tiek kūno odą. Rekomenduojama kremu ištepti kūną po dušo ar vonios. Puoselėkite savo odą kartu su Artimųjų Rytų tradicijomis ir pajusite malonius pokyčius.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.