Turkiškas granitinis arbatinukas

Produkto kodas: 8698636337199
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: dora

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

34.99 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Turkiška arbata – nepaprastai gilias tradicijas turintis gėrimas, populiarus ne tik Turkijoje, bet ir Kipre bei Balkanų regione. Įdomu paminėti tai, jog nepaisant turkiškos kavos populiarumo, arbata iki šiol yra dažniausiai geriamas karštasis gėrimas Turkijoje. Norint pasidaryti autentiškos turkiškos arbatos, reikalingas specialus arbatinukas, susidedantis iš dviejų dalių, turkiškai žinomas kaip ?aydanl?k. Į viršutinę dalį, vadinamą demlik, yra dedamos arbatžolės, o apatinėje užverdamas vanduo. Vandeniui užvirus, jo yra įpilama į viršutinę dalį su arbata ir jis vėl pastatomas ant ugnies. Taip viršutinėje dalyje užverda stipri, sodri arbata, kurią vėliau galima pritaikyti prie kiekvieno poreikių ją silpninant pridedamu vandeniu iš apatinės dalies. Paprastai yra naudojama juoda arbata, tačiau kai kur populiari aromatingoji turkiška granatų arbata.

Tradiciškai, arbata turi ne tik pasižymėti savo skoniu, bet ir turėti gražią estetinę išvaizdą, tad yra naudojami specialūs arbatos rinkiniai. Arbata pilstoma į permatomas, tulpės formos stiklines ir jos yra dedamos ant įvairiais ornamentais papuoštų porcelianinių lėkštučių. Prie arbatos įprastai patiekiami turkiški saldumynai, kurių taip pat galite rasti Eastanbul internetinėje parduotuvėje.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.