Turka kavos virimui 1 vnt.

Produkto kodas: 8682151529917
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: CELIK CEZVE

3.89 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Turkiška kava turi labai seną ir ypač turtingą tradiciją, plačiai žinomą visame pasaulyje. Tradicija pradėta dar Osmanų Imperijos dienomis, bet dėl griežtų Korano interpretacijų, buvo uždrausta ir tiek kiek vėliau vėl legalizuota. XVII amžiuje, turkiška kava paplito ir Europoje. Nenuostabu, kad būtent iš Turkijos kava buvo atvežta ir į Lietuvą. Kyla klausimas kuo turkiška kava kitokia, nei visų pamėgta kava iš Pietų Amerikos?

Visų pirma, šiai Viduržemio jūros tradicijai yra naudojama arabica kava. Skiriasi ir pats gaminimo metodas, nes kava yra labai smulkiai sumalama ir verdama specialiame kavos virimui skirtame inde, kuris vadinamas cezve, arba turka. Vandeniui su kava dar nespėjus užvirti, turka yra nelaukiant patraukiama nuo ugnies. Priklausomai nuo norimo stiprumo, vanduo dar kelis kartus gali būti pakaitintas, bet svarbu neleisti kavai užvirti. Jei norite pilnai atkartoti turkišką tradiciją, nepamirškite, kad cukrus į kavą dedamas dar prieš uždedant indą ant ugnies.

Prie kavos populiaru pateikti įvairiausių desertų, o tam puikiai tiks turkiški saldumynai. Eastanbul internetinėje parduotuvė, saldumynų skyriuje rasite įvairiausių desertinių patiekalų, kurie pagardins Jūsų kavos ceremoniją.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.