Tradicinis turkiškas arbatos rinkinys 6 puod. su juod. lėkšt.

Produkto kodas: 8697837470162
Grynasis kiekis: 0g

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

19.99 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Turkiška arbata ir aplink ją besiformuojanti kultūra yra labai seną tradiciją turinti Viduržemio jūros regiono dalis, apimanti ne tik Turkiją, Šiaurės Kiprą, bet ir dalį Balkanų pusiasalio. Turkija yra žinoma kaip kavos ir arbatos kraštas, o įdomu tai, kad į Lietuvą kava atkeliavo būtent iš Turkijos. Populiariojoje kultūroje neatsiejama turkiško svetingumo dalis yra arbatos pasiūlymas svečiui. Visgi, pačioje Turkijoje arbata pradėta plačiai naudoti tik XX amžiaus pradžioje.

Turkiška arbata pagal tradiciją yra geriama iš mažų, tulpės formos stiklinių, kurios turi nedidelius apvadus tam, kad pirštai nenudegtų. “Glore” – turkiškos kokybės garantas, kuris tikrai suteiks papildomo šarmo Jūsų arbatos ceremonijai.

Kartu su arbata Turkijoje įprasta pateikti sūrius sausainius – kurabiye, ar kitus desertinius produktus. Daugiau prekių puikiai tinkančių prie turkiškos arbatos ceremonijos galite rasti Eastanbul elektroninės parduotuvės saldumynų skyriuje.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.