PASABAHCE Stiklinės arbatai 6 vnt.

Produkto kodas: 8693357075221
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: PASABAHCE

4.49 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Karštieji gėrimai nepaprastai svarbūs Turkijos kultūrai. Turkiška kava bei arbata yra labai populiarios visame pasaulyje ir ypač žavi į Turkiją atvykstančius turistus. Įdomu paminėti, jog arbata Turkijoje yra antras pagal populiarumą gėrimas, nusileidžiantis tik vandeniui, kuris užima pirmąją vietą.

Turkiška arbata verdama specialiu, iš dviejų dalių susidedančiu arbatinuku, turkiškai žinomu kaip ?aydanl?k. Dažniausiai yra naudojama juoda arbata, tačiau kai kuriuose regionuose populiari aromatingoji turkiška granatų arbata. Tradiciškai, ne ką mažiau svarbu nei skonis yra graži estetinė išvaizda, todėl yra naudojami specialūs arbatos rinkiniai. Arbata pilstoma į permatomas, tulpės formos stiklines, o paskui dedama ant ornamentuotų lėkštučių. Permatomos arbatos stiklinės naudojamos, nes norima geriant arbatą gėrėtis jos nuostabiu, tamsiai raudonu, atspalviu bei lėtai nusėdančiais arbatžolių lapais. “PASABACHE” stiklinės arbatai neabejotinai paįvairins arbatos pertraukėles darbe ar namuose ir šauniai tiks prie bet kurio arbatos rinkinio.

Prie arbatos įprastai yra patiekiami turkiški saldumynai, kuriuos kartu su ?aydanl?k arbatinuku ir tradicinėmis lėkštutėmis arbatai taip pat galite rasti Eastanbul internetinėje parduotuvėje.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.