Kochmaster atsparus karščiui molinis indas 22 cm 1vnt.

Produkto kodas: 8682276236646
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: Kochmaster

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

8.29 

Kategorija:

Moliniai indai – vieni iš pirmųjų pasaulyje, tad nenuostabu, jog jie iki šiol turi gilias tradicijas daugelyje šalių. Šie indai unikaliai tinka kepimui ar troškinimui. Troškinys moliniame inde gausis sultingas, nes jo sienelės neleidžia ištrūkti garams ir taip patiekalas įgauna unikalų skonį, o jei troškinyje yra mėsos, ji išverda greičiau. Taip pat turbūt būtų sunku rasti kas labiau sužadintų apetitą, nei ką tik iš orkaitės ištrauktas, garuojantis patiekalas moliniame inde, ypač žiemos laikotarpiu. Tačiau orkaitėje kepti patiekalai gana priklausomi nuo indo kuriame yra kepami. Čia šauniai tiks “Kochmaster” molinis indas. Šis indas yra šiek tiek didesnis, tad tikrai sutalpins pakankamai ingredientų sočiam patiekalui. Be to, jis yra atsparus karščiui, tad nereikia baimintis, jog jis suskils.

“Kochmaster” – gerai žinomas virtuvės indų gamintojas, daugelyje šalių išgarsėjęs dėl savo keramikinių indų kokybės. Jų produktai pasižymi paprastu, jaukiu naminiu dizainu ir universalumu. “Kochmaster” indai yra gaminami itin kruopščiai, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.