Kochmaster atsparus karščiui molinis indas 15 cm 1vnt.

Produkto kodas: 8682276236684
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: Kochmaster

3.59 

Kategorija:

Moliniai indai – vieni iš seniausių pasaulyje, turintys gilias, iki šiol išlaikytas tradicijas daugelyje šalių. Šie indai puikiai tinka kepimui ar troškinimui. Troškinys moliniame inde bus itin sultingas, nes jo sienelės neleidžia ištrūkti garams ir taip patiekalas įgauna unikalų skonį. Taip pat turbūt būtų sunku rasti kas labiau sužadintų apetitą, nei ką tik iš orkaitės ištrauktas, garuojantis patiekalas moliniame inde, ypač žiemos laikotarpiu. Tačiau orkaitėje kepti patiekalai gana priklausomi nuo indo kuriame yra kepami. Čia šauniai tiks “Kochmaster” molinis indas. Šis indas nėra didelis, tad yra itin praktiškas, kadangi jis neužims daug vietos ir tikrai tilps į bet kurią orkaitę. Be to, jis yra atsparus karščiui, tad nereikia baimintis, jog suskils.

“Kochmaster” – gerai žinomas virtuvės indų gamintojas, daugelyje šalių išgarsėjęs dėl savo keramikinių indų kokybės. Jų produktai pasižymi paprastu, jaukiu naminiu dizainu ir universalumu. “Kochmaster” indai yra gaminami itin kruopščiai, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.