Turkiškos kavos virimo aparatas Fakir (rožinis)

Produkto kodas: 8682511900448
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: Fakir

89.00 

Kategorija:

Kilmės šalis:

Turkiška kava turi nepaprastai gilias tradicijas ir yra labai populiari ne tik Turkijoje, bet taip pat Armėnijoje, Graikijoje, Lenkijoje ir net Lietuvoje. Šis kavos virimo metodas, kai kavos pupelės yra smulkiai sumalamos ir verdamos vandenyje kartu su cukrumi, į mūsų šalį atkeliavo būtent iš Turkijos. Deja, bėgant laikui tradicinis kavos virimo būdas tapo vis mažiau naudojamas ir vietoje to dažniausiai kava yra tiesiog užpilama verdančiu vandeniu iš virdulio. Tai daroma norint sutaupyti laiko. Laimei, yra būdas kurio dėka galima mėgautis autentiška turkiška kava nepaminant tradicijų – “Fakir” turkiškos kavos virimo aparatas.

Naudojimas:

Šis kavos aparatas veikia labai paprastu principu. Tereikia kartu sudėti norimą kiekį kavos, vandens bei cukraus ir pasirinkti virimą. Aparatas pats pagamins kavą ir Jums beliks tik supilti ją į puodelius ir mėgautis su pasirinktais saldūmynais, kurių taip pat galite įsigyti Eastanbul internetinėje parduotuvėje. Verta paminėti, jog tradiciškai turkiškai kavai dažniausiai yra naudojama “arabica” kavos rūšis.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.