Turkiškos kavos virimo aparatas Fakir (baltas)

Produkto kodas: 8690394212015
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: Fakir

89.00 

Kategorijos: ,

Kilmės šalis:

Turkiška kava – viena iš labiausiai gerbiamų visame pasaulyje. Tai neatsiejama turkiškos kultūros dalis, kuri plačiai išpopuliarėjo ne tik Turkijoje, bet taip pat Armėnijoje, Graikijoje, Lenkijoje ir net Lietuvoje. Šis kavos virimo metodas, kai kavos pupelės yra smulkiai sumalamos ir verdamos vandenyje kartu su cukrumi, į mūsų šalį atkeliavo būtent iš Turkijos. Tačiau dėl ilgoko paruošimo laiko ir patogumo, tradicinis kavos virimo būdas tapo vis mažiau naudojamas ir vietoje to dažniausiai kava yra tiesiog užpilama verdančiu vandeniu iš virdulio. Laimei, yra būdas kurio dėka galima mėgautis autentiška turkiška kava gerbiant senąsias tradicijas – “Fakir” turkiškos kavos virimo aparatas.

Naudojimas:

Šis kavos aparatas neabejotinai praskaidrins kiekvieną rytą ir suteiks reikiamo žvalumo dienai pradėti. Tereikia kartu sudėti norimą kiekį kavos, vandens bei cukraus ir pasirinkti virimo funkciją. Aparatas pats pagamins kavą ir jums beliks tik supilti ją į puodelius ir mėgautis. Jei pageidaujate šiek tiek pasmaližiauti, prie kavos šauniai tinka turkiški saldumynai, kuriuos taip pat galite įsigyti Eastanbul internetinėje parduotuvėje. Verta paminėti, jog tradiciškai turkiškai kavai dažniausiai yra naudojama “arabica” kavos rūšis.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.