Puodelių ir lėkšštučių rinkinys porcelianinis BRICARD 6 asm.

Produkto kodas: 8718403938548
Grynasis kiekis: 0g
Tiekėjas: BRICARD

14.99 

Kategorija:

Nuostabus rinkinys skirtas turkiškai kavai gerti!
Porcelianas – keramikos dirbinys, gaminamas lydant uolieną kaoliną ypač didelę (1 400 °C) temperatūrą (1 200 °C – 1 400 °C) pasiekusioje krosnyje. Būtent aukšta temperatūra ir suteikia porcelianui savo išskirtinumą, lyginant su kitais keramikos dirbiniais. Įdomu, kad porcelianas pagal savo sudėtį ir apdorojimo sąlygas skirstomas į tris rūšis: kietąjį, minkštąjį ir kaulo porcelianą. Manoma, kad šis keramikinis dirbinys išrastas Kinijoje I-II amžiuje. Japonijoje porcelianas pradėtas gaminti XV amžiuje, o Europoje – XVII a.

Klaidinga manoma, kad porcelianiniai indai yra nepatvarūs. Žinoma, kad kaulo porcelianas yra patvariausias keramikos gaminys, atsparus plovimui ir karščiui, o dūžtamumas visų keraminių indų yra panašus. Porceliano pagrindo indai gali būti saugiai dedami į orkaitę ar mikrobangų krosnelę, nebijant galimo indo skilimo.

“Bricard” puodelių ir lėkštučių rinkinys puikiai tiks siekiant sukurti malonią atmosferą svetainėje. Puodeliai savo tūriu idealiai tinka kavai ar arbatai, o lėkštutės – desertams. Eastanbul internetinėje parduotuvė rasite daugiau produktų, kavos ir saldumynų, kurie padės sukurti Viduržemio jūros kultūra alsuojančią atmosferą.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.