Figų ekstraktas 100% SENAY

Produkto kodas: 8697406981402
Grynasis kiekis: 700g
Tiekėjas: Senay

8.99 

Kilmės šalis: Turkija

Figos – senomis tradicijomis apipintas vaisius, plačiai mėgstamas visame pasaulyje, ypač Viduržemio ir Artimųjų Rytų regionuose. Jos yra aprašomos net seniausiuose istoriniuose šaltiniuose ir neretai teigiama, jog būtent figos buvo pirmasis vaisius, kurį žmogus išmoko rinkti. Viena iš universaliausių šio vaisių atmainų – figų ekstraktas. Jis gaminamas ilgai verdant sunokusias figas iki sirupo konsistencijos, norint išgarinti iš jų vandenį. Figų ekstraktas pasižymi sodriu, saldžiu skoniu ir yra plačiai naudojamas daugelyje pasaulio virtuvių, ypač Artimuosiuose Rytuose.

Vartojimas:

Figų ekstraktas neretai naudojamas kaip saldiklis daugelyje kepinių, tokių kaip meduoliai, sausainiai ar mielinės bandelės. Galite drąsiai eksperimentuoti su figų ekstraktu konditerijoje. Be to, jis puikiai tinka kaip sirupas kokteiliams ar ledų desertams. Juo gali būti gardinami kepti baklažanai ar kitos daržovės kepamos ant griliaus. Galiausiai, nesuklysite jį pateikę ir prie įvairių sūrių lėkštės, nes unikalus figų saldumas šauniai subalansuos natūralų sūrumą ir sukurs tobulą skonių pusiausvyrą.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.