EGETAD Alyvuogių išspaudų aliejus

Produkto kodas: 8690804362033
Grynasis kiekis: 5000g
Tiekėjas: Egetad

17.99 

Kategorija:

Aliejaus gamyba – sudėtingas ir be galo kompleksiškas procesas. Dažniausiai žinomas augalinis aliejus yra: saulėgrąžų aliejus, alyvuogių aliejus, kokosų aliejus, rapsų aliejus. Mažiau žinomi ir vartojami yra kviečių gemalų, moliūgų sėklų bei šaltalankių aliejai. Iš daugybės augalų galima išspausti šį produktą, tačiau spaudimo technikos ir galutiniai produktai dažnai skiriasi.

Augalinis aliejus, kuris gaminamas iš alyvuogių, taip pat turi kelias rūšis. Skirtinga rūšis skirta kitokiam produkto panaudojimo būdui. Tyras alyvuogių aliejus yra naudojamas pagardinti patiekalus, dažnai pilamas ant iškeptų picų jas tiesiog apšlakstant. Alyvuogių išspaudų aliejus turi kitokią apdirbimo techniką, tad yra tinkamas maisto gamybai ir ilgam kaitinimui.
Kalbant apie skonį, alyvuogių aliejus išties gali juos turėti skirtingus. Tai labai stipriai priklauso nuo gamintojo, kuriame regione užauginta pati alyvuogė. Kadangi šių augalų rūšių bei ypatybių apstu, natūralu, jog ir galutinis aliejaus produktas skirsis.

“EGETAD” – “SUNTAT” dukterinė įmonė, o ši – senas tradicijas puoselėjantis šeimos verslas, susikūręs iš meilės Viduržemio jūros pakrantės šalių bei Turkijos maisto kultūrai. Didžiausia organizacijos vertybė – tik kokybiški produktai ant Jūsų stalo.

“EGETAD” Alyvuogių išspaudų aliejus parduodamas didesnėje, 5 l pakuotėje, kuri yra tinkama HoReCa sprendimams. Didesnio dydžio įpakavimai yra puikiai tinkami ir kaip produktai restoranams.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.