KTC Garstyčių 100% aliejus

Produkto kodas: 5013635482252
Grynasis kiekis: 250g
Tiekėjas: KTC

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

2.49 

Kategorija:

Daug šimtmečių garstyčia buvo viena iš daugiausiai užauginamų ir naudojamų prieskonių pasaulyje. Manoma, jog garstyčios atsirado senovės Egipte. Garstyčių naudą bei nuostabias savybės įžvelgė graikai, kurie pradėjo garstyčias naudoti maistui bei sveikatai. Iš šio augalo išspaustas aliejus pasižymi gana išskirtinėmis skonio ir kvapo savybėmis, kurios, aišku, primena tradicinių garstyčių skonį. Kai kurių šalių virtuvėse garstyčių aliejus yra naudojamas patiekaluose, tačiau jis yra labiau tinkamas išoriniam, sveikatinimosi naudojimui.
“KTC” Garstyčių aliejus yra skirtas tik išoriniam naudojimui. Aukštos kokybės, be cheminių priedų aliejus puikiai papildys Jūsų grožio ritualus namuose.

Naudojimas:
Daugelis grožio srities specialistų teigia, jog grynas garstyčių aliejus gali suteikti stulbinančius rezultatus odai ir plaukams. Veido masažas su garstyčių aliejumi – puikus būdas pamaitinti ir atjauninti savo odą namuose. Šaltuoju sezonu šiuo aliejumi galite pasitepti šerpetojančias lūpas ir taip jas suminkštinti bei pamaitinti. Yra neabejojama šio produkto nauda plaukams: reguliariai tepami plaukai gali atgauti gyvyvingumą bei aktyviau augti. Taip pat sakoma, jog garstyčių aliejus padeda kovoti su ankstyvu plaukų žilimu. Žinoma, jog tokią visapusišką ir pilnavertę naudą suteikia ne kiekvienas aliejus, todėl verta šiuo aliejumi pasilepinti gana reguliariai.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.