CILOGLU Siūlai-saldainiai šokolade

Produkto kodas: 8697436521326
Grynasis kiekis: 350g
Tiekėjas: Ciloglu

5.69 

Kilmės šalis: Turkija

Pismaniye – gerai žinomi, siūlus primenantys turkiški saldumynai. Jie gaminami paskrudintus miltus ilgą laiką maišant ištirpintame svieste kartu su cukrumi. Tai jau nuo seno laikomas vienu gardžiausių Turkijos desertų. Manoma, jog jų pavadinimas yra kilęs nuo persiško žodžio “pashm”, kuris reiškia vilną, dėl saldainių unikalios išvaizdos bei tekstūros. Dažnai jie yra lyginami su cukrine vata, tačiau verta žinoti, jog nepaisant išvaizdos bei tekstūros panašumų, jie skiriasi savo gaminimo būdu ir skoniu. Padengti šokolado sluoksniu ir apiberti kokosų drožlėmis ar pistacijomis, jie tikrai patiks net ir išrankiausiam smaližiui.

Didesnė, 350 gramų, saldainių dėžutė puikiai pritaikyta įvairioms progoms, tokioms kaip gimtadieniai, vestuvės, jubiliejai ar kitos šventės. Taip pat tai yra geras pasirinkimas, kaip saldi dovanėlė visai šeimai.

Vartojimas:

Pi?maniye galima valgyti tiesiog vienus, nes dėl savo tekstūros jie labai išsiskiria nuo kitų desertų. Šie šokoladu dengti saldainiai yra gana tąsūs ir kramtomi, tad gerai dera kartu su traškumo turinčiais produktais, pavyzdžiui riešutais ar pistacijomis. Taip pat verta paminėti jog jie pasižymi gana ilgu galiojimo terminu ir nereikalauja specialių laikymo sąlygų, tad patogu juos bet kada patiekti svečiams prie arbatos.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.