CILOGLU Šilkmedžio žėlė su lazd.r.ir me

Produkto kodas: 8697436525249
Grynasis kiekis: 300g
Tiekėjas: Ciloglu

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

6.19 

Kilmės šalis: Turkija

Šis skanėstas Turkijoje yra žinomas kaip “pestil” ir reiškia džiovintą vaisių minkštimą. Manoma, kad šis turkiškas desertas atsirado iš poreikio kažkaip panaudoti šilkmedžio uogas žiemai, mat jos negali būti ilgai laikomos. Dėl to buvo pradėta jas džiovinti. Sutrintos ir išdžiovintos uogos įgauna želė konsistenciją primenančią masę, kuri yra pakankamai tąsi, tad nėra sunku ją formuoti. Šią masę sumaišius su lazdyno riešutais ir medumi bei susukus į roletą ir gavosi šis skanėstas. Jis pasižymi šiek tiek rūgščiu pradiniu vaisių skoniu, kuris vėliau yra išbalansuojamas ir praturtinamas medaus ir lazdyno riešutų dėka.

CILOGLU – prekės ženklas pasižymintis aukšta produkcijos kokybe ir itin išraiškingais skoniais. Šis gamintojas ypač vertina tradicinius receptus ir visada stengiasi sukurti produktus kurie išsiskirtų ir skoniu, ir estetiška išvaizda.

Vartojimas:

Šie turkiški saldainiai šauniai paįvairins arbatos ar kavos pertraukėles. Taip pat jie puikiai tinka kaip lengvas užkandis ar skanėstas norint šiek tiek pasmaližiauti. Galiausiai, smulkiai lazdeles supjausčius į griežinėlius, jos tiks kaip pagardas tortui ar pyragui.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.