CILOGLU Graikiški riešutai granatų sirupe

Produkto kodas: 8697436526710
Grynasis kiekis: 80g

2.29 

Kilmės šalis: Turkija

Šis skanėstas, nepaprastai populiarus Artimuosiuose Rytuose bei Kaukazo regione, yra gaminamas iš misos (šviežiai išspaustos sultys su dar neatskirtomis uogų ar vaisių odelėmis, sėklomis ir stiebeliais), įvairių riešutų ir miltų. Ypač mėgstamas Gruzijoje ir Turkijoje, kur yra žinomas kaip “cevizli sucuk”. Granatų sirupas suteikia šiam užkandžiui saldumo ir aromatingumo, o graikiniai riešutai – traškumo ir sotumo.

CILOGLU – prekės ženklas pasižymintis aukšta produkcijos kokybe ir itin išraiškingais skoniais. Šis gamintojas ypač vertina tradicinius receptus ir visada stengiasi sukurti produktus kurie išsiskirtų ir skoniu, ir estetiška išvaizda.

Vartojimas:

Graikiški riešutai granatų sirupe – puikus užkandis norint šiek tiek pasmaližiauti tarp pagrindinių valgių. Tradiciškai jis yra neretai patiekiamas kaip saldus desertas per Kalėdas ar Naujųjų metų proga. Be to, jis šauniai paįvairins arbatos ar kavos pertraukėles, o smulkiai supjausčius, jis tinka kaip pagardas tortams. Įdomu paminėti, jog dėl praktiško dydžio, ilgo galiojimo termino ir sotumo jausmą suteikiančio skonio šis gardėsis buvo neretai siunčiamas gruzinų kariams į frontą.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.