SUNTAT Lokumas įvairių skonių

Produkto kodas: 8690804340048
Grynasis kiekis: 250g
Tiekėjas: SUNTAT

2.20 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija
Lokumas – Turkijoje kilęs saldumynas, kuris dar vadinamas “turkišku gardėsiu”. Tai žėlės konsistencijos gabalėliai, pagardinami įvairiais natūraliais skoniais ir padengiami cukraus pudra ar kopra. Vakaruose lokumas paplito XIX a., o juos išpopuliarino britai, kurie ir sumanė šiuos saldumynus pavadinti turkiškais gardėsiais. O Turkiškas pavadinimas lokum, lokma kilo iš arabiško žodžio luqma, kuris reiškia žodį “kąsnis”. Tradicinis lokumas yra gaminamas Turkijoje bei Graikijoje.

SUNTAT įvairių skonių lokumas tai rinktinių Turkijos tradicijų saldumynai Jūsų stalui. Šiais gardumynais atraskite naują maisto kultūrą savo namuose arba prisiminkite keliones šiltuose Turkijos kraštuose. Įvairių skonių lokumas leis išbandyti plačią skonių paletę ir padės išsirinkti savo mėgstamiausią. SUNTAT prekinis ženklas pasižymi aukštos kokybės produkcija. Tiekiami produktai savo kokybe sulaukia teigiamų atsiliepimų iš plataus vartotojų rato.

Vartojimas:
Turkiški gardėsiai puikiai paįvairins tiek šventinį, tiek kasdienį stalą. Ragaukite kartu mėgaudamiesi arbata arba kava. Taip pat šie gardumynai šauniai tinka kaip saldi dovana artimiausiems žmonėms.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.