Lokumas su įv. riešutais ir kokosų drož. SULTAN AVSARLAR

Produkto kodas: 8693641021279
Grynasis kiekis: 350g
Tiekėjas: Sultan

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

3.49 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija
Lokumas – Turkijoje kilęs saldumynas, kuris dar vadinamas “turkišku gardėsiu”. Tai žėlės konsistencijos gabalėliai, pagardinami įvairiais natūraliais skoniais ir padengiami cukraus pudra ar kopra. Vakaruose lokumas paplito XIX a., o juos išpopuliarino britai, kurie ir sumanė šiuos saldumynus pavadinti turkiškais gardėsiais. O Turkiškas pavadinimas lokum, lokma kilo iš arabiško žodžio luqma, kuris reiškia žodį “kąsnis”. Tradicinis lokumas yra gaminamas Turkijoje bei Graikijoje.

SULTAN AVSARLAR lokumas su įvairiais riešutais ir kokosų drožlėmis tai rinktinių Turkijos tradicijų įkvėptas saldumynas Jūsų stalui. Riešutais pagardinti saldumynai suteiks traškumo bei atsvarą saldžiam skoniui. Šiais gardumynais prisiminkite keliones šiltuose kraštuose arba atraskite naujų skonių savo namuose. AVSARLAR pasižymi aukštos kokybės produkcija, kuri kiekviename gamybos žingsnyje yra kontroliuojama. Sertifikuota produkcija, turinti sodrių skonių paletę kiekviename gaminyje.

Vartojimas:
Turkiški gardėsiai puikiai pasaldins tiek šventes, tiek kasdienybę. Ragaukite kartu mėgaudamiesi arbatos ar kavos puodeliu. Taip pat šie gardumynai šauniai tinka kaip saldi dovana artimiausiems žmonėms.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.