Lokumas rožių skonio AVSARLAR

Produkto kodas: 8693641021200
Grynasis kiekis: 350g
Tiekėjas: Avsarlar

2.49 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija
Lokumas – Turkijoje kilęs saldumynas, kuris dar vadinamas “turkišku gardėsiu”. Tai žėlės konsistencijos gabalėliai, pagardinami įvairiais natūraliais skoniais ir padengiami cukraus pudra ar kopra. Vakaruose lokumas paplito XIX a., o juos išpopuliarino britai, kurie ir sumanė šiuos saldumynus pavadinti turkiškais gardėsiais. O Turkiškas pavadinimas lokum, lokma kilo iš arabiško žodžio luqma, kuris reiškia žodį “kąsnis”. Tradicinis lokumas yra gaminamas Turkijoje bei Graikijoje.

AVSARLAR rožių skonio lokumas tai rinktinių turkijos tradicijų įkvėptas saldumynas jūsų stalui. Subtilus rožių skonis maloniai nustebins gomurį. Šiais gardumynais atraskite naują maisto kultūrą savo namuose. AVSARLAR pasižymi aukštos kokybės produkcija, kuri kiekviename gamybos žingsnyje yra kontroliuojama. Sertifikuota produkcija, turinti sodrių skonių paletę kiekviename gaminyje.

Vartojimas:
Turkiški skanėstai puikiai pasaldins tiek šventes, tiek kasdienybę. Ragaukite su arbatos ar kavos puodeliu. Taip pat šie gardumynai šauniai tinka kaip saldi dovana artimiausiems žmonėms.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.