CILOGLU Lokumas granatų sk.su pistacijom

Produkto kodas: 8682631802721
Grynasis kiekis: 300g
Tiekėjas: Ciloglu

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

6.07 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Lokumas – Turkijoje kilęs saldumynas, kuris dar vadinamas “turkišku gardėsiu”. Tai žėlės konsistencijos gabalėliai, pagardinami įvairiais natūraliais skoniais ir padengiami cukraus pudra ar kopra. Vakaruose lokumas paplito XIX a., o juos išpopuliarino britai, kurie ir sumanė šiuos saldumynus pavadinti turkiškais gardėsiais. O Turkiškas pavadinimas lokum, lokma kilo iš arabiško žodžio luqma, kuris reiškia žodį “kąsnis”. Tradicinis lokumas yra gaminamas Turkijoje bei Graikijoje.

CILOGLU granatų skonio lokumas su pistacijomis tai turkiškų tradicijų persmelktas saldumynas jūsų stalui. Sodrus granatų ir pistacijų duetas maloniai nustebins gomurį. Šiais gardumynais atraskite naują maisto kultūrą savo namuose. CILOGLU prekės ženklas itin stipriai vertina ir visada išlaiko aukščiausią kokybę savo tiekiamuose produktuose. Jų gaminiuose atsiskleidžia ryškūs skonių deriniai. Tiekiama tik sertifikuota produkcija, kuri pasižymi geriausia kokybe nuo įpakavimo iki produkto skonio.

Vartojimas:
Turkiški skanėstai puikiai paįvairins šventinį stalą. Mėgaukitės jais be progos bei pasaldinkite savo kasdienybę naujais skoniais. Ragaukite su arbatos ar kavos puodeliu. Taip pat šie saldumynai šauniai tinka kaip universali dovana artimiausiems žmonėms.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.