CILOGLU Lazdynų riešutų kremas

Produkto kodas: 8682631804138
Grynasis kiekis: 320g
Tiekėjas: Istanbul

6.99 

Kilmės šalis: Turkija

Chalva – saldus skanėstas kilęs iš Artimųjų Rytų, sparčiai išpopuliarėjęs Centrinėje Azijoje bei Rytų Europoje. Įdomu paminėti, jog pirmą kartą chalva buvo paminėta jau VII-ame amžiuje, o šio žodžio šaknis arabiškai reiškia saldumą. Vienas iš chalvos pranašumų yra pakankamai ilgas galiojimo terminas – ją dažniausiai galima namų sąlygomis laikyti beveik ištisus metus. Yra keletas chalvos rūšių, tačiau Lietuvoje ko gero geriausiai žinoma yra saulėgrąžų chalva. Taip pat chalva gali šiek tiek skirtis savo tekstūra, nuo visiems gerai pažįstamos kietos ir trapios iki minkštos ir tepamos. Dėl savo skonio ir universalumo, ypač vertinama turkiška chalva.

Vartojimas:

Chalva su pistacijomis – visiška klasika, nepaprastai populiari Artimuosiuose Rytuose, vertinama dėl savo unikalaus skonio ir universalumo. Tai puikus pagardas įvairiems desertams. Tereikia žiupsnelį smulkiai supjaustytų chalvos gabaliukų užberti ant vanilinių ledų ar torto. Taip pat neapsiriksite supjaustytą chalvą patiekę su džiovintais vaisiais ar uogomis. Be to, su šiuo ingredientu kepamas pyragas su chalva. Galiausiai, tai nepakeičiamas gardėsis prie karštos arbatos ar kavos, nes taip atsveriamas chalvai būdingas sausumas.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.