CILOGLU Chalva su pistacijomis

Produkto kodas: 8697436521302
Grynasis kiekis: 300g
Tiekėjas: Ciloglu

4.50 

Kilmės šalis: Turkija

Chalva – saldus skanėstas kilęs iš Artimųjų Rytų, sparčiai išpopuliarėjęs Centrinėje Azijoje bei Rytų Europoje. Įdomu paminėti, jog pirmą kartą chalva buvo paminėta jau VII-ame amžiuje, o šio pavadinimo žodžio šaknis arabiškai reiškia saldumą. Yra keletas chalvos rūšių, tačiau Lietuvoje, ko gero, geriausiai žinoma yra saulėgrąžų chalva. Taip pat chalva gali šiek tiek skirtis savo tekstūra, nuo minkštos ir tepamos iki kietos ir trapios. Šis gardėsis nuo kitų labiausiai išsiskiria savo nepaprastai saldžiu skoniu ir ilgai išliekančiu, maloniu pistacijų poskoniu, kuris šauniai atsveria chalvai įprastai būdingą sausumą. Vienas iš chalvos pranašumų taip pat yra ir pakankamai ilgas galiojimo terminas – ją dažniausiai galima namų sąlygomis laikyti beveik ištisus metus.

Vartojimas:

Dažniausiai chalva yra valgoma tiesiog viena, supjaustyta į mažus gabalėlius ir dėl jai būdingo sausumo patiekiama prie arbatos. Taip pat yra valgoma chalva su medumi arba, jei yra minkštesnės tekstūros, tepama ant sausainių. Be to chalva gali būti naudojama ir įvairiuose desertuose, tokiuose kaip pyragas su chalva arba chalvos drožlėmis pagardintas ledų desertas.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.