Anyžiaus sėklos

Produkto kodas: 4772122002724
Grynasis kiekis: 500g
Tiekėjas: Eastanbul

3.80 

Kategorija:

Anyžius – išš Libano kilęs prieskonis, giminingas pankoliui ir skoniu primenantis saldymedį, o forma – kmyną. Žinomas tūkstančius metų, jau senovėje šis prieskonis buvo ypatingai vertinamas, o iššlikusiose kulinarinėse knygose buvo rekomenduojamas naudoti saldėsiuose, gardinti įvairius pietų patiekalus.
ŠŠiais laikais anyžiaus sėklos yra nepakeičiamas prieskonis indišškos, Vidurio Azijos, Pietų Europos krašštų virtuvių patiekaluose. Anyžiaus sėklas ššeimos ir ššefai plačiai naudoja gaminant žuvų, paukštienos kepsnius, gardinant mėsos ir daržovių patiekalus, ypatingai dažnai – ruoššiant saldumynus ir karšštuosius gėrimus. Anyžius itin dera prie citrusų ir egzotišškų prieskonių, sutinkamų kiekvienoje virtuvėje – kalendros, lauro lapų, pankolio. Konditerijoje anyžius labai vertinamas dėl subtilaus aromato – jį naudokite ir ruoššdami tortus, pyragaičius, sausainius, ar namie kepdami duoną.
Anyžiaus sėklos įeina į garsių prieskonių miššinių kario, garam masala sudėtį.
Sudėtis: Anyžius.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.