Raudona kario pasta LOBO 400g

Produkto kodas: 8850030190620
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: Lobo

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

3.89 

Kategorija:

Indiški patiekalai dažnai pasižymi kariu, kaip vienu iš pagrindinių ingredientų. Khari Indijoje reiškia padažas, o kario prieskoniai buvo sukurti pačių britų, kurie tam, kad parvežtų namo tradicinį Indijos virtuvės skonį, turėjo rasti išeitį, kaip tai padaryti nenaudojant šviežių produktų, kurie buvo populiarūs šalyje. Šiai dienai Indijoje galima rasti apie milijoną skirtingų kario rūšių. Europoje dažniausiai vartojamas geltonas karis arba raudonas karis. Prieskonio spalva skiriasi nuo ingredientų, kurie buvo naudoti gaminant karį.

“Lobo” prekinis ženklas yra gerai žinomas Rytų Azijos maisto produktų ekspertas. “Lobo” pasta parduodama 400g pakuotėje, tad puikiai tinka HoReCa sprendimams. Didesnio kiekio prekės naudojamos ir kaip produktai restoranams. Indiški produktai internetu – paprastas būdas į savo namus įnešti indiškos virtuvės kultūros. Pirkdami pas mus gausite tik aukščiausios kokybės tradicinius šio krašto produktus.

Vartojimas

Raudona kario pasta puikiai tinka padažams gaminti, kurie gali būti vartojami tiek su įvairiomis kruopomis, tiek ir su daržovėmis. Troškiniai gali būti pagardinti šiuo prieskoniu. Taip pat ir egzotiškesni patiekalai, kaip jūros gėrybės ar krevečių sriuba. Tiek indiška virtuvė, tiek jos pasididžiavimas karis yra labai universalūs, tad nebijokite eksperimentuoti.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.