Pasta Tom Kha Kanokwan 50g

Produkto kodas: 8858744800040
Grynasis kiekis: 50g
Tiekėjas: Kanokwan

1.09 

Kategorija:

Kilmės šalis: Tailandas

Gamintojo “Kanokwan” Tom Kha pasta yra gaminama iš tradicinių tailandietiškų prieskonių ir skirta kasdieniniams patiekalams pagardinti. Pastos naudojimas itin paprastas. Vienoje pakuotėje yra 50 gramų pastos Tom Kha. Jos užteks vienam naudojimui, 4-5 porcijoms, priklausomai nuo to, kokį patiekalą pasirinksite gaminti.

“Kanokwan” prekinis ženklas pasižymi aukšta kokybe ir per daugiau, nei 30 įmonės gyvavimo metų yra pelnęs pasitikėjimą visame pasaulyje. Ši įmonė tiekia tikrus, autentiškus produktus, kurie į Jūsų virtuvę įneš tailandietiško skonio. Tailandietiški produktai internetu – paprastas būdas į savo namus įnešti Thai virtuvės kultūros. Pirkdami pas mus gausite tik aukščiausios kokybės tradicinius šio krašto produktus.

Vartojimas.

Visiems, kuriems įdomi tailandietiška virtuvė bei jos skoniai, siūlome patiekalus gaminti būtent su Tom Kha pasta. Patiekalai pagaminami ypač lengvai, o skonis tiesiog pasakiškas. Dažniausiai su šiuo prieskonių mišiniu kartu yra vartojamas kokosų pienas. Maždaug 250 ml kokosų pieno ir 230 ml vandens sumaišykite kartu ir pavirkite. Įdėkite visą pakelį Tom Kha pastos (50ml) bei sudėkite pagrindinius ingredientus. Nesvarbu, ar tai bus daržovės, žuvis ar vištiena – šis receptas be abejonės kiekvieną privers pamilti tradicinę Thai virtuvę.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.