DoraLife prieskonių ir žolelių pasta

Produkto kodas: 8699401580338
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: DoraLife

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

5.89 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Prieskonių ir žolelių Mesir pasta, kitaip dar vadinama Mesir Macunu, yra gilias tradicijas turintis produktas Turkijoje. Žolelių pasta turi ir ypatingą atsiradimo istoriją, kuri mus nukelia net į XVI amžių. Ayse Hafsa Sultan vyras valdė Osmanų imperiją, o po jo mirties, moteris sunkiai susirgo. Vaistų bei gydymo rasti nepavyko, tačiau moteris susipažino su Merkez Efendi, kuris tikėjo, jog žolelės sąveikauja tarpusavyje ir turi nepaprastai didelių gydomųjų galių. Jis, sumaišęs net 41 ingredientą ir pagaminęs dabar jau mums žinomą Mesir pastą, gydydavo miestelyje gyvenančius žmones ir teigė, jog ši pasta gali padėti pasveikti iš baisiausių ligų. Suvalgius šios pastos Sultan iškart pagerėjo, visi norėjo išbandyti šį stebuklą, taip Sultan nusprendė, jog mišinį reikia gaminti didesniais kiekiais ir pardavinėti žmonėms.

Lietuvoje dažnai vadinama Sultono pasta parduodama Eastanbul parduotuvėje. Turkiški produktai internetu – paprastas būdas į savo namus įnešti Turkijos kultūros. Pirkdami pas mus gausite tik aukščiausios kokybės tradicinius turkiškus produktus.

Vartojimas.
Pastą galite vartoti tiesiogiai nurodytu kiekiu. Taip pat ja galite paskaninti savo arbatą, kavą. Mesir pasta dažnai naudojama ir kaip cukraus pakaitalas.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.