SUNTAT Aštrus pomidorų kečupas

Produkto kodas: 8690804355660
Grynasis kiekis: 740g
Tiekėjas: SUNTAT

1.89 

Kategorija:

Kilmė:

Kečupas yra koncentruoto skonio maisto produktas, gaminamas naudoti tiek kaip padažas, tiek kaip atskiras prieskonis. Dažnas mano, kad žodžiai pomidorai ir kečupas yra sinonimai. Visgi gerai žinomas pomidorų kečupas arba pomidorų padažas yra tik viena iš daugelio įmanomų kečupo rūšių. Kečupo spalva priklauso nuo jo bazei gaminti naudojamo pagrindinio produkto spalvos. Nuo senų laikų gaminamas kečupas iš grybų, kiaušinių, austrių, midijų ar net riešutų.

“SUNTAT” aštrus pomidorų padažas yra Viduržemio jūros kulinarinės tradicijos produktas. Šis padažas ypač patiks mėgstantiems aštrų maistą. “SUNTAT” – gerai pasaulyje žinomas prekinis ženklas, kuris pasižymi kaip aukštos kokybės produktus tiekianti įmonė. Tai – šeimos verslas, sukurtas iš meilės tradicinei Viduržemio jūros pakrantės maisto kultūrai. “SUNTAT” veikia nuo 1986 metų.

Vartojimas:

Pomidorų padažo vartojimas – fantazijos reikalas. Produktas tinka, tiek su miltiniais produktais, ryžiais, kitomis kruopomis. Mėsos patiekalai ar žuvis su aštriu pomidorų padažu įgaus išraiškingesnį skonį. Grilyje kepti patiekalai tikrai taps daug gardesni jei kartu bus patiektos šviežios daržovės ir aštrus kečupas kaip pagardas.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.