Saldus aitr. papr. padaž. Chef Yuree 700ml

Produkto kodas: 8859386700071
Grynasis kiekis: 700g
Tiekėjas: Chef Yuree

2.44 

Kategorija:

Kilmė:

Saldus čili padažas arba saldus aitriųjų paprikų padažas yra kildinamas iš Tailando bei dažniausiai žinomas kaip padažas vištienai. Apart Tailando ir Rytų Azijos šis maisto pagardas yra plačiai naudojamas ir Europoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dažniausiai į saldaus čili padažo sudėti įeina jalapeno pipirai, ryžių vyno actas ir saldinantys ingredientai, tokie kaip medus ar rafinuotas cukrus.

“Chef Yuree” yra gerai žinomas Tailando prekinis ženklas, kuris specializuojasi tradicinių Rytų Azijos padažų gamyboje. Kompanija tiekia kokybiškus Tailando produktus, o tai užtikrina kasmet gaunami tarptautiniai kokybės sertifikatai. Saldus aitrusis padažas “Chef Yuree” yra tiekiamas 700 ml. pakuotėje, tad puikiai tiks ir HoReCa sprendimams ir asmeniniam naudojimui.

Vartojimas:

“Chef Yuree” tailandietiškas padažas yra dažnas dažinys, kuriame mirkomi krevečių skrebučiai, kiaušinių suktinukai, pikantiški vištienos sparneliai ir suktinukai “spring rolls”. Tailandietiškas padažas puikiai tiks ir kaip dažinys traškučiams ar pagardas prie ryžių patiekalų.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.