Raudonųjų pipirų padažas Tabasco 60ml

Produkto kodas: 0112100000184
Grynasis kiekis: 60g
Tiekėjas: Tabasco

4.09 

Kategorija:

Kilmės šalis: JAV
Ypač aštrus “Tabasco” padažas yra gaminamas iš aitriųjų pipirų, acto ir druskos. Labai plačiai pasaulyje žinomas bei mėgstamas padažas yra pabuvojęs net virš žemės – NASA jį nuskraidino net į kosmosą. Tabasco naudokite namuose ir pajuskite autentišką, tradicijomis apipintą pikantišką skonį.
“Tabasco” padažą gamina vienas iš didžiausių JAV ir pasaulio padažų gamintojų “McIlhenny Company” prekinis ženklas. Šis padažas išrastas ir užpatentuotas jau nuo 1868-ųjų. Nuo to laiko Tabasco vis keitėsi ir tobulėjo – nuo buteliuko išvaizdos iki pačių subtiliausių skonio natų. Šis aštrus padažas yra parduodamas 195 šalyse bei pakuotės verčiamos į 25 kalbas. Taip pat šis gamintojas yra sukūręs ir kitų pagardo variacijų, pavyzdžiui, su jelapenais ar habanero pipirais.
Vartojimas:
Su Tabasco dažnai yra gaminamas naminis barbekiu padažas ant grotelių keptai mėsai. Šiuo pagardu galite marinuoti krevetes ir jas iškepti grilyje. Tabasco nėra itin stipraus aštrumo, todėl gan universaliai naudokite karštų patiekalų padažams gaminti arba keliais šlakeliais pagardinkite šaltus patiekalus.

Sudedamosios dalys: distiliuotas actas, raudonieji pipirai 19%, druska.
Kilmės šalis: JAV.
Energetinė vertė: 67kJ/16kcal.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.