Padažas Teriyaki Miyata

Produkto kodas: 6971835851119
Grynasis kiekis: 150g
Tiekėjas: Miyata

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

1.56 

Kategorija:

Teriyaki padažas – tai japonų kultūros virtuvės prieskoninis padažas. Sojų padažą primenantis pagardas turi išskirtinį salstelėjusį skonį ir lipnią konsistenciją. Nepakeičiamas pagalbininkas mėsos gaminiams marinuoti bei ruošti patiekalus griliui. Kuo ilgiau marinuojami mėsos produktai, tuo intensyvesnis Terijakio skonis juose atsiskleis.
“Miyata” Teriyaki padažas yra puikiai pažįstamas ir plačiai naudojamas visame pasaulyje. Šis prekinis ženklas tiekia nepriekaištingos kokybės padažų produktus. Visų gaminių sudėtis puikiai subalansuota geriausiems rytietiškiems skoniams pajusti. O terijakio padažas gali praturtinti tiek tradicinius, tiek Rytų kultūros skoniais dvelkiančius patiekalus.

Vartojimas:
Šiuo padažu drąsiai ruoškite barbekiu daržoves, mėsą ar žuvį. Marinuokite mėsos kepsnius terijakio padaže ir jie bus paruošti kepimui jau po pusvalandžio. Taip pat nesuklysite marinuodami žuvies, paukštienos patiekalus. Daugelio pamėgti sušiai gali būti drąsiai mirkomi šiame pagarde. Kepta lašiša su terijakio padažu yra jau tikra klasika tapęs patiekalas. Gaiviam skoniui galite rinktis salotų variacijas, pagardintas terijakio padažu. Mėgaukitės didžiule patiekalų įvairove vos tik to panorėję.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.