Padažas Teriyaki 300 ml

Produkto kodas: 4903001028058
Grynasis kiekis: 300g
Tiekėjas: Yamasa

4.73 

Kategorija:

Teriyaki padažas – tai japonų kultūros virtuvės prieskoninis padažas. Tai su sojų padažu panašumų turintis produktas, tik yra žymiai saldesnis bei tirštesnės konsitencijos. Nepakeičiamas pagalbininkas mėsos gaminiams marinuoti bei ruošti patiekalus griliui. Kuo ilgiau marinuojami mėsos produktai, tuo intensyvesnis Terijakio skonis juose atsiskleis.

Teriyaki padažo gamintojas “Yamasa”, skaičiuoja kelis šimtus metų nuo įkūrimo. “Yamasa” išlaiko gilias tradicijas, tačiau jų gamybos procese vyrauja ir inovatyvumas, norint išgauti geriausią produkto kokybę. Ne vieno apdovanojimo sulaukęs tiekėjas taip pat yra ypač mėgiamas Rytų kultūros restoranų šefų, kurie savo patiekalams renkasi “Yamasa” gaminius.

Vartojimas:
Šis padažas naudojamas wok (keptuvėje giliu dugnu) gamintoms daržovėms, žuviai bei makaronams gardinti. Mėsos kepsniai bus puikiai paruošti kepimui jau po pusvalandžio marinavimo Teriyaki pagarde. Taip pat nesuklysite marinuodami žuvies, paukštienos patiekalus. Daugelio yra pamėgti vištienos sparneliai su terijakio padažu, kurie neapvils nei vieno vištienos patiekalų mėgėjo. O tikra klasika yra tapusi kepta lašiša su terijakio padažu. Tikra skonių įvairovė puikiems patiekalams išgauti.

Sudedamosios dalys: Soja (vanduo, sojos pupelės, kviečiai), vanduo, cukrus, alkoholis, skonio stipriklis: E621, PIENO milteliai, prieskonių ekstraktas, skonio stiprikliai: E631, E627.
Energetinė vertė: 700kJ/167kcal.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.